Jámbor Vilmos Általános Iskola Recsk

Ide írhatod maximum 250 karakter hosszúságban a honlap leírását ill. szlogenjét. A leírás fontos a weboldal látogatottá tételében, ezért érdemes jól megszövegezni.

tt szerkesztheted a frissen létrehozott oldaladat!

Ezt a szöveget nyugodtan kitörölheted és
a helyére írhatod az új oldalad tartalmát.

A 2008-2009 országos

Citibank Iskolatámogatási Programban

a Citibank és a Junior Achievement Magyarország támogatásával a tanulók gazdasági oktatásának elősegítésére benyújtott pályázaton a Jámbor Vilmos Általános Iskola 760.000.-Ft támogatásban részesült.

A támogatásként adományozott csomag tartalmaz:

• 1 db laptopot projektorral és windows operációs rendszerrel 360.000.-ft értékben
  • Angol, informatika, kommunikáció illetve matematika oktató CE és DVD csomagot összesen: 210.000.-Ft értékben
  • Gazdasági oktató anyagokat, illetve komplex gazdasági oktató rendszert, 40 órás tanárképzéssel 190.000.-Ft értékben.

A Citibank Orszgos Iskolatámogatási Program keretében összesen 231 pályázat érkezett be ebben a tanévben, melyből 36 nyertes iskola került kiválasztásra november végén.

TIOP-1.1.1/07/1 pályázat - Iskolai informatikai fejlesztés Recsken

Recsk Nagyközség Önkormányzata a helyi általános iskolások oktatásának fejlesztését tűzte ki célul, melyhez elengedhetetlen a vonatkozó eszközinfrastruktúra modernizálása, ezért "Iskolai informatikai fejlesztés Recsk nagyközség általános iskolájában" címmel pályázatot nyújtott be a TIOP-1.1.1/07/1 pályázati konstrukció keretében. A projekt az Európai Unió jóvoltából 6.622.500.-Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült.

2011. január 28-án üzembe helyezték az informatikai infrastruktúrafejlesztés eszközeit. Az asztali számítógépek, a fix fali szerelésű interaktív táblák, projektorok és netebookok, a szerver szoftver, a WIFI csomag és az alkalmazás szoftver mind azt a célt szolgálják, hogy a gyermekek már az általános iskolában versenyképes informatikai tudást szerezzenek. A szállító az eszközök megfelelő használatát is biztosította, külön oktatás keretén belül ismertette a berendezések működését az iskolában tanító tanárok előtt.

Az eseményről készült fotók a Képgalériában találhatók.

p1030955.jpg

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 7
Heti: 13
Havi: 85
Össz.: 15 625

Látogatottság növelés
Oldal: Elnyert pályázatok
Jámbor Vilmos Általános Iskola Recsk - © 2008 - 2024 - recskiskola.hupont.hu

A HuPont.hu ingyen honlap készítő az Ön számára is használható! A saját honlapok itt: Ingyen honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »